Vermaelen postawiła sobie za cel, że zamierza walczyć o pobycie w AS Roma

Wielką motywację będzie miał resztę roku ligi Thomas Vermaelen. Belgijski obrońca odbyło się w Barcelonie i AS Roma pracy w stolicy Włoch pragnie rozciągnąć, jednak musi pozostać pasują i służyć konsekwentnie dobre występy. Zobowiązanie do osiągnięcia celu było zdecydowanie brakuje ...

31letého piłkarz w ostatnich sezonach nawiedzone przez kontuzje, a w przeciwnym razie nie jest nawet na Półwyspu Apenińskiego. Były Ajax Arsenal graczem rozpoczął karierę z Giallorossi czerwona kartka rundzie pojedynku eliminacji Ligi Mistrzów przeciwko FC Porto, po pierwszych dwóch rundach Serie A, a następnie zostały ranne dołączył do tej pory tylko siedem meczów ligowych.

Już pod koniec października rozpoczął media dostarczają informacji, że Rzym nie zamierza korzystać z opcji stałego przelewu, Vermaelen nie jest przeciwko.

"Chcę, aby czuć się dobrze i pozostanie tam przez długi czas w Rzymie," powiedział.

"Zamierzam pokazać wszystkim, co mogę udowodnić w tej koszulce. Po wielu problemach nadszedł czas, aby pokazać Unibet wszystkim, kim naprawdę jestem. Regularna gra w Rzymie przeze mnie przed MŚ, oczywiście, również pomógł reprezentacji" dodal.Juventusu na środę wygrać 2 : 0 w otworze ósmej finału Ligi Mistrzów na boisku Porta znacznie pomogło wyłączenie krajowej graczem Alex Telles 27 minut. Według portugalskiego trenera cała Nuno Espirito Santo nie było co do poprawności czerwone kartki w pytaniu.

"W Lidze Mistrzów sędzia nie może mieć inną decyzję niż zrobić", komentuje sytuację Santo gdzie Telles otrzymał dwie żółte kartki w ciągu 74 sekund. Drugi na ostry poślizg przez. "To było trudne dla nas wtedy, ale znowu to pomoże nam wzrastać jako zespół wzmacnia trudną sytuację", dodał po pierwszej porażce od kwietnia ubiegłego roku.

Czerwona kartka był ważny moment meczu Porto bramkarz Iker Casillas, który jest posiadaczem rekordu na najdłuższy konkursach i playoff pojawiły się już szesnasty rok z rzędu.

"I Gigi Buffon (Juventus bramkarz) do mnie po meczu powiedział, że czerwona kartka im dużo łatwiej. Próbowaliśmy i zagrał dobry mecz w obronie, ale te dwie minuty zmienił wszystko" Casillas zirytowany jego partner braku dyscypliny.

Juventus w drugiej połowie i skorzystaliśmy z bramek Power Play przyklejone zastępując graczy Oznacz Pjaca Dani Alves i zaciśnięte dobrą pozycję wyjściową w odwecie. "To jest po prostu przeforsował dwóch graczy na przemian, to tylko zbieg okoliczności. Jesteśmy w skomplikowanej sytuacji, a teraz trudno będzie walczyć o procedury, ale nie do końca. Nie możemy zrezygnować. Wszystko jest możliwe", powiedział Santo.

"Może zrobimy Juventusu w odwecie, a także pozwala wykluczyć kogoś. W każdym razie, musimy iść mecz odwilży i zachować wiarę. Podczas przedstawiania w najlepszym razie, może odnieść sukces w Turynie", powiedział Casillas.